paź
30
2021

Recenzja programu Adware i Spyware Cleaner

adwcleaner

Komputer działa wolno? Pojawiają się dziwne symbole? strona główna przeglądarki zmodyfikowana bez Twojej zgody? Może adwcleaner nie jest narzędziem, którego chcesz użyć, ale wciąż istnieje wiele doskonałych środków czyszczących, które mogą pomóc naprawić twój system. MalwareBytes AdwCleaner wykorzystuje rewolucyjną technologię zaprojektowaną specjalnie dla użytkowników komputerów i techników naprawczych w celu wykrycia i wyeliminowania tych złośliwych autostopowiczów.

Co jest takiego wyjątkowego w AdwCleaner? W przeciwieństwie do niektórych „starych” narzędzi antyszpiegowskich, to narzędzie umożliwia „skanowanie rozruchu”. Dzięki temu jest bardziej konfigurowalny i przyjazny dla użytkownika. Po uruchomieniu program uruchomi się i wyszuka definicje adwcleaner w Internecie, a następnie wyszuka wszelkie powiązane pliki lub foldery, które mogą być uszkodzone lub zainfekowane. Po przeskanowaniu komputera wyświetli listę wszystkich zidentyfikowanych problemów, a następnie podda je kwarantannie, wyczyści lub oznaczy jako „niezalecane”, aby usunąć je z systemu.

Funkcje AdwCleaner są naprawdę wyjątkowe. Posiada zaawansowaną bazę danych, która przechowuje różne znane aplikacje adware i spyware, które można zidentyfikować za pomocą prostego skanowania. Ponadto zaawansowana technologia defragmentacji rejestru usuwa oprogramowanie reklamowe i inne potencjalnie niechciane programy, zastępując je zdrowym, zoptymalizowanym oprogramowaniem.

Inną cechą AdwCleaner, która odróżnia go od innych narzędzi do czyszczenia rejestru, jest możliwość usuwania niechcianych ikon programów z pulpitu i paska menu komputera. Wiele razy wydawcy oprogramowania dodają te „dodatki” do swoich programów, aby wyglądały bardziej atrakcyjnie i próbowali zwiększyć swoje zyski poprzez zwiększenie liczby „łączy” prowadzących do ich strony głównej. Innym razem wydawca może umieszczać pliki cookie adware lub spyware w tych linkach, co może powodować poważne problemy na komputerze. Korzystając z narzędzia takiego jak AdwCleaner, możesz przeskanować swój komputer i zidentyfikować wszystkie programy typu adware i spyware, które czają się na twoim komputerze.

Być może jedną z najważniejszych cech AdwCleaner jest jego funkcja skanera. Ze względu na wiele problemów, które ludzie doświadczają z infekcjami spyware i adware, zawsze ważne jest aktualizowanie systemu za pomocą najnowszych definicji. Korzystając z adwcleaner, możesz zidentyfikować wszystkie porywacze przeglądarki i trojany znajdujące się na twoim komputerze i łatwo je wyeliminować za pomocą tego wspaniałego narzędzia. Oprócz usuwania porywaczy przeglądarki i trojanów pozbędziesz się również wszelkich potencjalnie niechcianych programów, które są osadzone w rejestrze systemu Windows.

Jeśli chcesz użyć narzędzia do usuwania programów typu adware i spyware, musisz upewnić się, że ma ono dobrą reputację i może łatwo znaleźć i usunąć wszystkie typy programów typu adware i spyware. Wiele osób poleca AdwCleaner jako najlepsze narzędzie do usuwania wszelkiego rodzaju oprogramowania typu adware i spyware z komputera. To narzędzie działa bezbłędnie i szybko wyeliminuje wszystkie niechciane programy. Jeśli chcesz pobrać bezpłatną wersję adwcleaner, sprawdź poniższy link.